| nice67 a întrebat:

as dori si eu un program de curatat virusi, dar sa mearga si sa fie gratuit.

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

De curăţat viruşi? laughing
Poate de şters.că dacă sunt murdari nu interesează pe nimeni.
Încearcă varianta free de la Avast Security. thumbs up

| nice67 explică (pentru Edw08):

Sti ce vroiam sa spun. Ms pentru raspuns.

| Edw08 a răspuns (pentru nice67):

Da,dar am privit dintr-o postură mai amuzanta.tongue
Ms pentru fundiţă! :* >big grin

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2012 free ori AVG 2012 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| xgaming31 a răspuns:

Avira e gratis

| dannyel86 a răspuns:

Eu folosesc Malwarebytes pentru curatare periodica.
Instaleaza-l, scaneaza, apoi dezinstaleaza-l. Daca ai antivirus, deconecteaza-te de la net, dezactiveaza temporar antivirusul si apoi opereaza cu programul indicat. Dupa ce il scoti din sistem, reactivezi antivirusul si te reconectezi la net.
Sper sa te ajute!

| nice67 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! happy

| Hasz a răspuns:

Cel mai bun este avast pentru ca isi caneaza calculatorul si asta dureaza foarte mult e bun si e gratis