| Alexandra301 a întrebat:

Bunahappy As vrea sa achizitionez un telefon Vodafone Smart 858.Pentru cei care detin un asemenea telefon:Cat ati dat pe el? Merita banii?happy
Multumesc. Funda pentru cel care m-a ajutat cel mai bine.;*

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Daca tot vrei unul android i-ati un Samsung galaxy s sau gio ceva dar sa fie Samsung pentru ca e foarte bun iar daca ai bani mult i0-ati Samsung galaxy s2happy

| ThePoet a răspuns:

Sincer, nu am un astfel de telefon, dar orice este facut de Vodafone este praf in materie de tehnologie. Astea sunt tele foane pe care le iei la oferta... bune de nimic. Strange bani si ia-ti un Nokia sau Samsung si nu o sa regreti pentru ca te vor tine mult.

| dmrtr a răspuns (pentru ThePoet):

Sa stii ca este telefon facut de HUAWEI, numai ca a samnat pe numele de Vodafone. eu am acest telefon si este foarte foarte bun asa ca daca nu ai nu mai pune raspunsuri aiurea

| Laugh25 a răspuns:

Nu am eu dar are cineva cunoscut
Este foarte fain pentru ca este pe touchscreen dar sincer nu cred ca o sa dureze mult
trebuie sa ai multa grija de el, sa nu il scapi, fara lovituri puternice
Eu zic ca este greu sa-l titongue
La cineva cunoscut l-a cumparat acum cateva luni si odata l-a scapat pe gresie si acum merge dar foarte greu

| V1ADUTZ a răspuns:

Eu am un astfel de telefon si e foarte fain.Am dat 300 lei dar merita.Mi-e imi place.Are multe aplicatii dar nu are jocuri incorporate.Asa ca daca vrei sa te joci pe va trebui sa scoti de pe internet.Acum dai funda?