| MarianCristianChisC a întrebat:

Imi puteti trimite un link pentu a crea un site de jocuri free?

Răspuns Câştigător
| justanotheruseroftpu a răspuns:

nu iti pot da messaj privat uite id meu yahoo aici: extremeswag_ro

3 răspunsuri:
| justanotheruseroftpu a răspuns:

Iti hostez eu siteul gratis si te ajut la creearea siteului, iti las messaj privat cu id'ul meu

| justanotheruseroftpu a răspuns (pentru MarianCristianChisC):

Pe hostul meu iti ofer hosting pentru site si iti fac eu siteul siteul meu este http://www.extremeswag.ro iti pot oferii nume.extremeswag.ro te ajut cu ce vrei da.mi add extremeswag_ro