| Luiza45 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar aceasta tableta (de Craciun sau in primavara). Ce credeti?

http://www.emag.ro/......dro3SpeedT

5 răspunsuri:
| quartz1999 a răspuns:

Este la Real Ipad 1 cu 1300 lei.Nu as da 13 mil pe o chinezarie nici sa ma impusti.

| TrickThis a răspuns:

Pana atunci poate vine sfarsitul lumii happy, apar alte modele cu siguranta, asta probabil va fi depasita. Ce te-a impresionat la ea faptul ca are tastatura fizica? In banii aia iti iei Samsung.

| Luiza45 explică (pentru TrickThis):

Vreau ceva si bun si ieftin(relativ cam pana in 1500 de lei noi).M-am gandit ca e destul de buna. de obicei cele Samsung sunt mai scumpe.

| trolololo a răspuns (pentru Luiza45):

Mai apar cel putin vreo 10 modele pana atunci, mai mult acea tableta poate fi scoasa din producție și înlocuită cu alta. E prematur sa te gândești de acum.

| TrickThis a răspuns:

Pana atunci documenteaza-te despre ce trebuie sa aiba o tableta sa fie buna, cu siguranta nu o vei lua pe asta, poate nici nu va mai exista pana de Craciun. Mai asteapta sa apara altele, asa vor fi din ce in ce mai fiabile si mai sofisticate. Numai bine!