| AlexAltex a întrebat:

Buna,as vrea sa imi cumpar un laptop!
Am gasit un Laptop Lenovo G580 cu procesor Intel® CoreTM i7-3520M 2.90GHz, Ivy Bridge, 4GB, 500GB, nVidia GeForce GT 630M 2GB, FreeDOS, Maron Inchis
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Este perfect calculatorul! Are tot ce vrei tu!
+i7
+nVidia GeForce GT 63x 2GB!
Cam asta conteaza pentru gaming.Un dezavantaj ar fi culoarea ciudata..vezi poate gasesti pe Negru!
Daca esti gamer, sau chiar daca nu, tot o sa iti mai trebuiasca
4GB RAM! La pretul lui de 3000Ron, ince 90Ron nu te omoara! Plus ca
atunci se va misca de 2 ori mai fluent!
Mai ales ca este LENOVO, deci nu este...vax albina. Lenovo este mai bun decat Acer, Asus si Toshiba. NU puteti sa spuneti ca nu sunt rezistente..Pana mea, IBM-urile astea sunt de 3 secole pe-aici.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Foarte bună. Lenovo este noul IBM, deci face computere nu știfturi și are o configurație foarte bună. Succes

| Trynda a răspuns:

Iti poti dori mai mult de la un laptop? E foarte bun. Iti mai trebuie 4gb ram si un hdd mai bun daca pui accent pe spatiu si viteza.

| shannygelu a răspuns:

La ce pret l ai gasit e nou?