| oradeaboy a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce parere aveti despre acest laptop:http://www.emag.ro/......EX90KBBBM/ nu raspundeti daca nu stiti despre ce vorbiti! Merci :*

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Si ce vrei sa stii daca este bun pentru ce? Trebuie sa spui la ce vrei sa il folosesti.Dar asa ca idee este bun.Ce ma mirat pe mine este memoria, adica capacitatea ei de numai 4 Gb.Ar fi trebuit macar sa aiba acolo pina la 8 GB la ce are pe el.In rest e bun.Memoria este ultima dar nu stiu de ce doar 4 Gb.Dar asta e.Hardul este slab dar ala se schimba fara probleme mai tirziu.Procesorul este undeva al 18lea din capul listei de procesoare la ora asta, este un dual core de 2.9-3.6 GHz deci merge.Vezi ca iti trebuie windows pe 64 det biti pentru ca procesorul pe 64 ruleaza doar.Video este de 2 Gb destul dar nu stiu viteza dar cred ca este destul de buna.In rest are tot ce ai nevoie.Ca brand e destul de bun este ideeapad dar asta e.Thinkpad de unde.Merge si asta.Din ce stiu eu Lenovo face laptopuri destul de bune, care nu se incalzesc asa de rau si nici sgomot prea mare nu fac.

| oradeaboy explică (pentru relian):

Poi deja l-am comandatlaughing imi trebuie pentru net. si sa mearga majoritatea jocurilor. Nu sa il fortez cu nu stiu ce chesti. Multumesc!

2 răspunsuri:
| oradeaboy explică:

Dau funda :*