| Mr14Anonim a întrebat:

as vrea sa va intreb, care este mai bun dintre laptopurile:
-Toshiba Satellite c660d-16e
-Acer Aspire 5730Z. As fi recunoscator daca mi-ati raspunde, o sa dau si fundahappy

Răspuns Câştigător
| Nicoleta_D_Andreea_1998 a răspuns:

- Acer Aspire 5730Z.

2 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

-Toshiba Satellite c660d-16e

Pentru ca Toshiba e mai nou model decat Acer. acum conteaza si dizain dar iti zic eu ca Toshiba e mai bun
Acuma mai mult conteaza parerea ta la dizain, poti sa iei un Toshiba alb e super tare!

Funda?

| Mr14Anonim explică (pentru myruna2012):

Eu le am pe amandoua, dar Toshiba imi merge destul de greu, si aici ma refer la placa video, low fps in jocuri, si ma gandeam ca procesorul mai mare al Aspire-ului si placa video mai buna, m-ar putea determina sa aleg Acer-ul.