| Neymardasilva11 a întrebat:

As vrea sa imi reinstalez windows-ul la pc.Problema e ca nu am cd.Imi scrie pe placa de baza ceva in genu de windows instal.Si eu cred ca se poate si de acolo dar nu vreau sa imi stric nimic.Multumesc:*

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Ai nevoie de un cd/dvd sau de un stick usb cu windows bootabil.Astea sunt variantele.

| andreiemanuel a răspuns:

Daca nu ai cd\dvd, poti instala windows si de pe un stick care e bootabil sau alta varianta sa te legi la un laptop si sa instalezi de pe laptop e mai complicat da se poate