| Andrey550 a întrebat:

Sunt puțin confuz, am decis sa imi schimb telefonul. Am niște variante destul de diferite, as dori sa imi lăsați părerea voastră sau daca ați avut vreo experienta cu unul dinte aceste telefoane.
Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy A8
Iphone 7.
Știu ca este o diferență destul de mare între ele dar merita sa dau mai mulți bani pe un iphone 7? Ce avantaje are? Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

S8

| Bogdan70001 a răspuns:

Deci in primul rand A8-ul este mult prea overpiced nu merita deloc.
Apoi a mai ramas S8-ul (care este printre putinele telefoane de la Samsung care isi merita banii) si iPhone 7 (care dupa mine este singurul telefon de la Apple care isi merita banii), dar totusi m-as duce pe S8 pentru deisgn-ul extraordinar, DDDDAR tine cont ca sunt mai multe telefoane mult mai bune si mai ieftine de exemplu Pocophone F1 (creat de XIaomi) care la doar 1.600 lei in RO (1.200-1.300 daca il iei din afara) este unul dintre cele mai puternice telefoane din lume (mai exact pe locul 10 si lupta cu telefoane de top)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S8 este cel mai bun dintre cele 3, iPhone 7 face fotografii foarte frumoase.

| June20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e. Eu vreau sa imi schimb Samsung s8 pe iphone doar pentru poze...samsung-ul nu imi mai place dpdv al pozelorsad dar ca aspect, Samsung e 10/10