| Biancaaa6729 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum pot sa imi pun pe facebook profil privat, adica sa-mi poata vedea pozele numai prieteni?

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Bunaaa! Dai la facebook la account si dat privacy settings, si acolo umbli in setari si dai click pe friends.
Sper ca ti-am fost de folos!happy

4 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Account - Privacy Settings - Custom - Custom Settings (e mai jos) - si de acolo te descurci...

| BitchyQueen a răspuns:

Intri pe pagina ta de Facebook si sus in dreapta scrie "Contul meu"; dai la "Setari de confidentialitate" si selectezi "Prieteni" din centrul paginii spre stanga >big grin

| Muzză a răspuns:

Urmezi pasii :
Contul meu > Setarile de confidentialitate > si la Partajarea pe Facebook pe Prieteni.
Succes.