| titzi a întrebat:

Cum imi pot face profil privat pe fb? adica vreau ca cineva pe care nu il am in lista de prieteni sa nu imi poata vedea pozele...asta ma intereseaza cel mai mult big grin. multumesc atincipat!

3 răspunsuri:
| Monnyy a răspuns:

Pai ai putea sa o blochezi pe acea persoana atunci ea/el nu iti mai poate vedea nici pozele dar nu te poate gasi nici pe tine!

| titzi explică (pentru Monnyy):

Multumesc, dar cu posturile de pe perete? nici alea nu as vrea sa se vadahappy

| Monnyy a răspuns:

Tocmai nu poate sa vada nimic din ceea ce ai dupa ce-l blochezi si cum am mai spus nu te poate gasi.