| Bistricean_Gabriel_2001 a întrebat:

As vrea sa stiu cum este abonamentu "Internet L" de la Telekom. Vreau sa stiu cam ce viteza de download prinde si daca pretul afisat pe site-ul celor de la Telekom se schimba. Doresc pareri din parte persoanelor care detin acest abonament.

2 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Eu am telekom mai vechi, maxim, prin cablu de telefon, e stabil, ping 30ms, download 14Mbps, upload 0. 8Mbps.

Pretul e in functie de contract si de euro. Daca creste euro, creste si pretul.

Viteza depinde de locul unde se face conectarea. In unele zone viteza e mai mare, in altele mai mica, iar pretul e acelasi. happy

| Bistricean_Gabriel_2001 explică:

Dar totuși. vreau să știu mai multe despre acest abonament.