| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu cum se formateaza un hard? Adica am o problema cu pcul si singura metoda este sa formatez hardul.cum as putea sa fac asta? vreau ca cei care stiu sa raspunda.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Introdu cd de windows si sterge apoi formateaza!

| stefan1988 a răspuns:

Dai la local disk [d] sau [e] daca ai mai multe harduri click dreapta format funditawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa il formatezi, asta presupune ca vi pierde toate datele de pe el; Trebuie sa umbli in BIOS, sa ii dai sa booteze de pe CD, apoi sa bagi CD-ul cu windows-ul, apoi sa urmezi pasii... nu e greu deloc.