| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa formatez partitia C din pc si nu stiu cum.am incercat dar imi formateaza numai d-ul. windows xp profesional.

5 răspunsuri:
| chazzZ a răspuns:

Daca instalezi windowsul din nou ar trebui sa te descurciwinking.
Nu poti formata partitia C doar asa cand vrei ti-ar sterge windowsul si NU! nu poti formata doar ce e in afara de windows.

| MojooJoj0 a răspuns (pentru chazzZ):

I-am dat format complet si mi-a formatat doar D-ul.

| chazzZ a răspuns (pentru MojooJoj0):

La instalare de windows sau nu?

| MojooJoj0 a răspuns (pentru chazzZ):

Da

| chazzZ a răspuns (pentru MojooJoj0):

Nu stiu, eu am sters partitiile am facut doar una: C si am dat formatare la tot. Mie mi-a mers. Nu te pot ajuta.