| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

As vrea sa stiu si eu de ce nu functioneaza serviciul "YouTube" pe browser-ul "Safari" (5.1.7).
Stiu ca e ceva legat de "HTML5" dar nu am inteles foarte bine asa ca, daca poate cineva sa imi explice as fi recunoscator happy

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Merge si safarai de la 4 in sus
http://www.youtube.com/html5?hl=ru

instaleaza flash player pentru safari

2 răspunsuri:
| yAkSiiAtat a răspuns:

M-am informat si am testat, nu numai youtube nu merge ci si altele, iti recomanda browser-ele Mozila Firefox si Opera
Sper ca t-am ajutat

| Λndrei a răspuns (pentru yAkSiiAtat):

Pai Safari nu este de la Apple? YouTube nu este de la Google...think