| SecretLover10 a întrebat:

Hi, Eu folosesc ca browser google chrome si safari dar as vrea sa stiu si parerea voastra despre cel mai bun browser si de ce l-as ales.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Personal prefer Google Chrome. Este simplu, rapid, cu un design curat, aerisit... Sunt foarte multumita de el.

5 răspunsuri:
| m5789932 a răspuns:

Eu folosesc toate browserele mai cunoscute (Firefox, IE, Opera, Chrome, Safari) M-a impresionat in mod placut Opera, fiindca blocheaza popup-urile automat; ceea ce e de un real folos mai ales pentru site-urile virusate!

| alyntoxic50 a răspuns:

Iti recomand Google chrome deoarece consuma foarte putine resurse si se incarca foarte repede.

| KaRa23S a răspuns:

Eu folosec chrome, firefox si explorer. Fiecare merge bine in felul lui, dar cel mai des folosesc chrome si firefox, pentru ca la mine explorer se incarca greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce să mai știi și părerea noastră de vreme ce pe tine te satisface probabil Chrome-ul? Oricum vei da acolo o fundiță ăluia care spune ceva de genul: "Google chrome e cel mai tare si eu il folosesc, da fundita! "
Cel mai bun browser nu există! Poate doar în teste sintetice! În situații reale nu există nici cel mai rapid, nici cel mai securizat, nici cel mai eficient, nici cel mai frumos etc. Totul ține de necesități, preferințe personale, desigur și de spiritul de turmă, specific mai ales internauților români.
În orice caz, ți-as recomanda să folosești oricare din ULTIMILE versiuni de Chrome, Firefox, Opera, IE.
În cea mai mare parte pe TPU.ro se dau niște răspunsuri banale(că doar majoritatea e reprezentată de niște puști) de genul: "Cutare, e cel mai bun/rapid din lume! funda? " sau direct "Cutare". Eu îți pot da mai multe detalii despre plusurile și minusurile fiecărui browser, dar judecând puțin profilul tău, adică după ce am aruncat o privire peste întrebările și răspunsurile tale, mi-e teamă că nu voi fi oricum înțeleasă, așa că și răspunsul ăsta ce-l postez acum e prea lung.

| Vitezomanul a răspuns:

Si eu folosesc aceleasi cu tine, dar mai folosesc si mozila daca nu-mi merge vreun sitewinking