| taniushka a întrebat:

as vrea si eu ss stiu cum in Microsoft Office Word 2003, se pune rama la intreaga pagina, in ce fereastra trebuie sa intru, Funda

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

E complicat cu rama, office-urile anterioare le aveau intr-o baza de date care exista in calculator, acum sunt doar pe net si trebuie sa descarci chestia respectiva. deci de la insert-picture-clipart si-ti apare o fereastra de dialog mare in dreapta documentului si undeva jos ai clipart at office online, dai click acolo si intra intr-o baza de date de unde iti alegi tu modelul dorit, apare rame chiar pe prima pagina, dai view similar si iti alegi, apoi trebuie sa faci download, salvezi pe calculator si apoi dai iar insert. foarte complicat...

1 răspuns:
| Miruna83 a răspuns:

Incearca la borduri si umbre, ai acolo mai multe optiuni.