| BelieveinMagic a întrebat:

aseara mi am instalat internetul mobil de la vodafone dupa care am bagat un sim de la orange si l am instalat si pe acela. astazi iar am instalat pe cel de la vodafone insa nu mai merge cu toate ca l am configurat. stiti ce as putea sa fac? big grin

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Dezinstaleazale pe amandoua, apoi instaleaza internetul care-l folosesti mai des in C, iar celalalt intr-un folder special creat gen "Program File" dar in alta partitie a hardului (ex. D, E... in functie de ce partitii mai ai tu in comp.). Este posibil sa fi intrat in conflict cele doua softuri deoarece folosesc cam aceleasi drivere de la windows.Succes!

| m5789932 a răspuns:

Intra aici si te lamuresti tu : www.internetmobilgratuit.tk
in loc de Orange bagi setarile pentru Vodafone!