| Gabi1335 a întrebat:

Sall Tpu.Am o placa audio externa pe care am cumparat-o de pe un site, nu stiu ce firma este placa pentru ca nu scrie nimic pe ea.Aceasta mergea perfect pana acum cateva zile.Cand o bag in usb imi apare USB DEVICE IS NOT RECOGNIZED sau ceva de genu, am incercat toate usb de la pc si la nici unul nu merge, va rog ajutati-ma nu stiu ce ii pot face.Mersi Anticipat. Dau fundita.

App am windows 7.

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Ma gandesc ca are si un cd de instalare dezinstaleaz-o si instaleaza din nou

| Gabi1335 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu are nimic! Am luat-o de pe okazii.ro fara factura fara nimic.

| AdrenalinTm a răspuns:

Uita-te ce scrie pe ea pe spate fata si cauta pe google driver

| Gabi1335 explică (pentru AdrenalinTm):

Uite, ca aceasta este http://www.tmdinterest.ro/......ick-338978 imi poti tu cauta un driver ceva ca nu ma pricep.MErsi