| Marian_Iulian_1997_uo2m a întrebat:

Bună, astăzi am instalat Windows 7 pe laptopul prietenei medie, am instalat toate driverele necesare, dar când am dat sa facă rateing-ul. La Graphics și la gameing Graphics îmi da nota 1, iar jocurile. Nu funcționează, ajutați-mă va rog.

1 răspuns:
| gothicbat a răspuns:

rolling on the floor))))))))) Ce dor îmi era de întrebările astea cu "dau fundă" la sfârșit. Belea.

Windows-ul 7 e expirat, din cauza asta îți dă rating-ul 1. Instalează-l pe 10.