| alexandra000000 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat un microfon WVNGR WG-308E, dar nu-l pot conecta la laptop ce imi trebuie ca sa-l conectez fiinda wireless nu am si nu am cum sal concetez cu antena accesorizata la el asa ca va rog daca puteti sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce-mi trebuie la el sau ce ar trebui sa-mi cumpar sau daca imi trebuie vreun program ca sa-l setez ca merge si fara fir! VA MULTUMESC

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Scrie clar in manualul de utilizare

| alexandra000000 explică (pentru soul2soull):

Nu am un manual de utilizare la el fiind ca este cumparat la mana a doua.

| soul2soull a răspuns:

Pachetul contine :

- doua microfoane wireless WVNGR WG-U300
- --->>>unitate receptor