| gingergirl1 a întrebat:

Astept raspunsuri!
Deci,am o problema de bluotooth-ul! Am facut cu telefonul unei prietene niste poze marfa si nu mi le poate trimite!sad
Imi apare "memorie telefon plina" dar eu am card de memorie pe el...crying
Aa am uitat sa specific! Am trimis ieri tot niste poze dar de pe tableta pe telefon, si a mers! sad

Răspuns Câştigător
| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Ai trei variante :
1. Atunci cand faci poze este posibil sa nu fie seatat ca ele sa intre pe cardul de memorie. Ca sa iti faci memorie in telefon transfera-le tu din telefon pe card.
2. Seteaza ca pozele pe care le primesti de la prietena ta sa intre direct in card.
3. Sterge din poze ca sa ai spatiu.
Sper ca te-am putut ajuta. happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai sterge din poze daca ai memoria plina sau muta-le in card de memorie

| NoSens a răspuns:

Telefonul tau nu are nici o vina happy Pana cand prietena ta nu mai sterge din fisierele din telefonul ei nu va putea trimite nimic nimanui [ mi s-a intamplat puppy dog eyes ] >big grin