| nyko06 a întrebat:

ati cumparat vreodata de pe ocazii, sunt seriosi, am vazut acum de exemplu windows 7 ultimate la 40 de lei zice ca e copiat dupa cel original e adevarat sau e doar teapa?

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu am cont pe okazii.ro si este un site d evanzari foarte bun. Trebuie sa ai grija cu ce persoane ai de-a face. Poti intelege daca e teapa sau nu verificand contul vanzatorului deoarece orice user este votat in functie de vanzarile lui.

| sdhashsah a răspuns:

Nu te lua dupa prosti, pentru ca nu are cum sa fie bun, decat sa dai bani degeaba mai bine incerci windows 7 enterprize gratuit si il poti descarca de pe site de la Microsoft si cu o anumita comanda de rearm il poti folosi gratuit aproape un an legal.

| VladLungu a răspuns:

Eu am cumparat dp okazii si vanzatorii mei au foarte seriosi.Recomand okazii.ro

| lucacs a răspuns:

Poate este bun, dar cand ai atatea posibilitati sa-l iei de pe net, sau ce faci testezi PIATA.

| BuricDeEdi69 a răspuns:

Depinde de vanzator, eu mi-am luat teapa de 2 ori, dar nu apucasem sa cumpar produsul doar pierdusem timp. Uita-te la calficativele vanzatorului