| Ker0s3x a întrebat:

Cum instalez programul ala care face sa se auda ceva la pc...adica intru in Control Panel dupa dau la Printers and Other Hardware si dupa click pe Add Hardware apoi? ce fac dupa aia.Ma ajuta cineva plzz.FUNDA! P.S Am Widows Xp

3 răspunsuri:
| Eduard02 a răspuns:

Se pare ca NU ai placa de sunet(sau este defecta). Singura solutie este achizitionarea unei placi de sunet (nu este prea scumpa, preturi intre 30 lei si 100 pentru o placa de sunet mai desteapta), de obicei este de tip Plug and Play sau o primesti cu Kit de instalare care contine driverele de sunet)

| Ker0s3x explică (pentru Eduard02):

Omule...am placa de sunet dar nu e instalata

| Eduard02 a răspuns (pentru Ker0s3x):

Atunci ce te impiedica sa o instalezi. Daca nu ai Driverul il poti gasi pe internet cautind-ul (ori pe yahoo ori pe google)