| Alexycys2000 a întrebat:

Azi, cand am incercat sa intru in mail-ul meu am primit o eroare care spunea ca yahoo nu recunoaste calculatorul de pe care ma loghez. Nici messengerul nu-mi merge. Atunci cand imi dadea eroarea la mail, m-a pus sa raspund la o intrebare de securitate, dar nu o mai stiam, numarul de telefon nu l-am pus si mail alternativ nu am pus, dar imi apare ceva,,critixxxxx,, gmail ca mail alternativ. Am incercat si de pe alt calculator si tot nu merge. Stiti ce sa fac? Stiti ce s-a intemplat? Ma puteti ajuta?

13 răspunsuri:
| Alexycys2000 explică:

Hai gata cu cearta.

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Păi,este vorba despre un virus.Ar trebui să chemi un specialist.big grin

| Alexycys2000 explică (pentru MariaFiscusunteu):

Virus la ce? La mail?

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru Alexycys2000):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaFiscusunteu):

rolling on the floor))))) Desteapta creatura mai esti. Doar ca nu.

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa a zis naşul meu care este expert în calculatoare, şi eu am avut aceeaşi problemă

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce mai comentezi? Nu ai ce face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaFiscusunteu):

Chestia aia cu intrebarea de securitate trebuia sa-ti spuna ceva. Ma rog, la tine nu este cazul, sa nu exageram, dar expertul lui peste marinat ar fi fost frumos sa inteleaga ceva din ea. Expert in calculatoare inseamna ca stie sa le porneasca, nu?

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru anonim_4396):

Eşti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaFiscusunteu):

Cum zici tu.

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu vreau sa vorbesc urât.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariaFiscusunteu):

Sa stii ca daca vorbesti urat ma sperii rau si incep sa plang.

| MariaFiscusunteu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu comentez