| Andrey_Andyy_1997 a întrebat:

Nu imi merge yahoo messengerul am instalat 30000 de messuri dar imi da o eroare la fiecare... eroarea o da cam la 97-98%. si cand dau pe icoana de messenger apare aceeasi eroare. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Reinstaleaza windowsu

| Andrey_Andyy_1997 explică (pentru Fabian20):

Nu cred ca trebuie. are un prieten acelasi windows si la el merge. tot pe TPU am vazut ca e din cauza la Windows Firewall. Unde gasesc ala?

| Fabian20 a răspuns (pentru Andrey_Andyy_1997):

Start->control panel->security center->windows firewall...incearca sa i-l dezactivezi, click pe el si "OFF"

| Andrey_Andyy_1997 explică:

Pai are un prieten acelasi windows si la el merge messul. e ceva de windows firewall. unde gasesc aia?