| LoveAnimepsimagirl a întrebat:

cand imi conectez telefonul la pc, prin usb, tot ce face e sa incarce. am umblat la setari prin developer options, am activat usb debugging, si configuratia la usb e pe MTP, nu pe charging. totusi incarca. am dat restart si la pc( am W 8.1 ) si la telefon( Samsung g s5). am incercat si alt cablu usb, tot nu a mers. mentionez ca pana acum o luna mergea.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Intri in My Computer si acolo gasesti telefonul tau...

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Deconecteaza-te de la internet

Am avut aceeasi problema si am incercat aproape orice metoda, apoi s-a intamplat sa-mi pice netul iar pc-ul imi detectase telefonul fara probleme. Nu-mi pot da seama daca asta e solutia, dar la mine functioneaza. so give it a try

| bisebi a răspuns:

Daca nu merge cu ce au zis ceilalti si ai neaparata nevoie sa copiezi ceva este adb daca tot ai zis ca ai deblocat usb debugging. cauta adb drivers si dupa te invata acolo ce si cum dar poti incerca si cu Samsung kies sau sum se mai numeste acum programul