| Mânză_Maria_1958 a întrebat:

Buna!
Cand vreau sa descarc de pe un stik pe laptop ceva imi apare mesajul ``C:WINDOWS\system32\rundll32.exe nu este o aplicatie valida`` Ce sa fac? Astept raspuns pe email mariamanza3@gmail.com, ca aici nu stiu cum sa intru.
Mulúmesc!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

V-am raspuns pe e-mail.

| Mânză_Maria_1958 explică (pentru Salontanul):

Ca si aici doar mi se spune ca mi-ati raspuns, dar de fapt nu am niciun raspuns. V-am raspuns pe e-mail si v-am trimis si o captura.

| Salontanul a răspuns (pentru Mânză_Maria_1958):

E o problema! In intrebarea de mai sus spuneati: :ca nici nu stiu cum sa intru". Asta m-a facut pe mine sa deduc ca nu va pricepeti la computere. De aia v-am dat solutia cea mai usoara. Adica: reinstalare Windows care este tot un raspuns. Dumneavoastra nu mi-ati trimis o captura dar nu era, oricum, necesara deaorece stiu despre ce-i vorba. Chiar daca aveti un antivirus este bine stiut in randurile utilizatorilor de Windows ca acestia (antivirusii) raman in urma virusilor.
Dupa aceste consideratii sa trecem la treaba:
-o solutie ar fi instalarea unui soft de refacere Windows: http://errortools.com/download/total-system-care/
Aveti pe pagina si explicatiile (din pacate doar in limba engleza).
Mai aveti si unul aici: http://errortools.com/......ion-error/
Daca nu reuseste nici unul incercati cu asta: https://www.malwarebytes.org/
Dati pe Download si Free. Din pacate este trial si dupa 14 zile va trebui sa-l dezinstalati. Astept vesti.