| bradysandro a întrebat:

Cand vreau sa deschid o poza pe laptop imi arata eroarea asta http://prntscr.com/83v1fi am windows 10. Cum fac sa scap de eroare?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da copy si apoi paste in acelasi loc si incearca din nou s-o deschizi.

| K0sti a răspuns:

Si tu zici ca ai sters numele din poza...ha!
Si cu ce o deschizi?

| bradysandro explică (pentru K0sti):

Cu al lui

| K0sti a răspuns (pentru bradysandro):

Al lui al cui? Poate a doua oara reusesti sa-mi raspunzi!

| TraianCostea a răspuns:

Salut, ai putea sa imi dai o adresa de skype pentru a vedea mai bine ce ai? sunt tehnician it, doar ca win 10 este destul de nou si inca nu stiu sa fac un diagnostic, desi il am si la munca.
Daca este ok pentru tine sa imi dai un skype pentru a folosi share screens voi incerca sa te ajut happy