| AdyTM a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine va rog. ma enerveaza la culme. pe orice site intru indiferent ca intru de pe Google, Mozilla, Internet Explorer. cum deschid un site ceva sau o pagina imi intra numa reclame si 400 bad. mi se deschid si de abia mai pot sa vad pe pagina ceva. plus daca dau clic pe ceva mi se deschid pagini tot aiurea. Deabea pot sa vad ceva pe net. Care imi spuneti ce sa fac? Sunt virusi sau? Mersi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Virusi, restaureaza sistemul operativ. Antivirusul nu face fata.

| AdyTM explică (pentru mgtow):

Unde restaurez sistemul operativ? chiar nu stiu.

| mgtow a răspuns (pentru AdyTM):

Restart si apesi F4 cand il vezi jos ca apare.

| AdyTM explică (pentru mgtow):

Da mie nu imi apare jos nimic. cand deschid pagini pe net intra tot felul de reclame si cand dau sa le inchid mi se deschis alte pagini. tot aiurea.

| mgtow a răspuns (pentru AdyTM):

Inseamna ca nu ai recovery mode, reinstaleaza windowsul de pe dvd si inainte scoti driverele.