| geo691 a întrebat:

Stiti aplicatii pentru facebook asemanatoare messenger? Sa nu am nevoie de browsare.

3 răspunsuri:
| geo691 explică:

Am eu raspunsul : FacebookDiscovery, la gadgeturi FB Dashboard

| Anonymus3000 a răspuns:

Nu stiu aplicati gen mess pentru facebook (nici nu stiu daca exista) dar stiu un program asemanator cu mesul si anume SKIPE e mult mai bun decat messenger. Sper ca ti-am fost de folos cat de cat laughing

| tyger a răspuns:

Http://www.FacebookMessenger.ro - Downloadezi Facebook Messenger de pe site pentru calculatorul tau. Totodata poti folosi si CHAT-ul live.