| VORTEX a întrebat:

ce camere foto de calitate pot gasi pana la pretul de 1200 ron? un dslr ceva semiprofesional, merci, acord funda.

3 răspunsuri:
| VORTEX explică:

Va rog sa-mi dati firma si modelul, ca numai firme stiu si eu multe happy

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DN65JBBBM/
E un aparat foto digital dar semiprofesional.Pretul intreg (999 lei) nu se merita dar poti sa-l cumperi la oferte, cum e acum (de 50%).

| Nenuţa a răspuns:

Camera relax, dar e scuuuuumpa, cannon sau Nikon happy. Daca nu un Fujifilm digital happy. Funda?