| NothingNewForYou a întrebat:

ce faceti? ce antivirus sa descarc (momentan am avira si imi merge foarte greu pc-ul) as vrea un antivirus bun care sa-mi detecteze virusii si sa nu mai am problema cu pc-ul, funda:**

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Avira consuma cele mai putine resurse, daca bagi alt antivirus se va misca pc si mai greu, cred ca cea mai buna solutie e sa instalezi windowsul si sa bagi norton!

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Incearca sa faci o scanare cu un alt antivirus (de preferabil alt cv decat variantele free), pe care il poti gasi aici : http://necesare.webs.com/

| boomblast a răspuns:

Vezi ca sunt niste antivirusi d'aia "cloud", panda cloud si bitdefender free

| tiberiupi a răspuns:

Microsoft security essentials