| GabiD a întrebat:

Ce imi recomandati pentru android dintre clean master si 360 security? Imi plac deoarece au si antivirus dar ambele au acea bara care o tragi jos si curata deci nu ma pot hotara.Care e mai buna? Dc?
Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

360 security e gratuit si e foarte bun il folosesc si pot sa spun ca e mult mai bun decat clean master si le-am incercat pe amandoua.

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Iti recomand bitdefender free antivirus http://play.google.com/......ps/details
cu el poti scana programele din telefon si defiecare data cand instalezi ceva nou mai intai scaneaza si dupa instaleaza. este gratis insa are un dezavantaj: necesita o conexiune la internet pentru scanare

| AlexL28 a răspuns:

Niciuna, instaleaza AVG Antivirus, e mult mai bun, are sistem Anti-Furt si are un Widget pe care doar apesi si iti curata memoria RAM

| vladv26 a răspuns:

360 security, din punctul meu de vedere ii mai bun plus ca e si gratuit