| Marymary05 a întrebat:

Cand stau la calculator mi se tot blocheaza si dupa un timp isi revine. De la ce poate fi?

7 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Insuficienta memorie RAM.

| Marymary05 explică (pentru MihaiEdy1993):

Am 4 gb ram

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Marymary05):

Atunci ai luat vreun virus care cine stie cum si la ce iti foloseste resursele. Recomand reinstalarea windowsului.

| Paty17 a răspuns:

Poate e prea încărcat sau ai prea multe ferestre/programe deschise când se blochează. Și virușii sunt o variantă big grin

| aaaddd112 a răspuns:

Poate fi virusat...
daca ti se blocheaza doar cand esti pe internet inseamna ca ai viteza de net mica.,. fundita?

| KämŸ966 a răspuns:

Poate fi virusat.

| Ana_Vlad_1998 a răspuns:

Depinde daca stai mult de exemplu s-ar putea sa ti se fi ars condensatorii...