| мαяdυк a întrebat:

Ce nero imi recomandati pentru windows 7 ultimate? Am nero start smart7 si nu prea merge, nu stiu de ce, da ba imi da niste erori, ba se blocheaza programul si nu mai raspunde, este posibil ca acest tip de nero sa nu fie compatibil cu win 7?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.nero.com/esp/downloads-nbl-free.php Descarca nero BrunLite 10, o sa mearga sigur.

2 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Nu te mai chinui cu nero, Uite aici un program cu interfata in romana, usor de utilizat, merge bine pe Win7 si este gratis, eu il folosesc si nu am primit nici o eroare:
http://www.byetsoft.eu/programe-gratis/255/download-cdburnerxp.html