| reirei1999 a întrebat:

Ce parere aveti de: Laptop Asus S200E-CT158H?

Răspuns Câştigător
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Este un laptop bunicel are performate destul de bune..si se mica bine unele jocuri...

8 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Te referi mai exact la acest model: http://bit.ly/11KWBU1?

Daca da uite ce iti pot spune despre el:

Este un laptop nu foarte bun in acest pret: procesorul cu toate ca este i3. nu este foarte performant si nici macar nu are placa video dedicata.

La banii acestia iti poti cumpara acesta laptop: mult mai bun (poti sa compari) http://bit.ly/11pN3kr

| aaaaa_8179 a răspuns:

E bun, dar depinde pentru ce il cumperi, pentru gameing nu iti recomand laptop

| reirei1999 explică (pentru aaaaa_8179):

Nu e pentru gameing...nu sunt fan...Imi trebuie pentru net, si pentru Word-uri

| Scolarul12444 a răspuns:

Bunicel.

| Costea222 a răspuns:

Eu cred ca da!

| Costea222 a răspuns:

E un laptop bun!