| djchinezu25 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre ethereum? Ma gandeam sa cumpar de aprox 100 euro si sa incerc sa fac trading cu el sau sa il tin ca o investitie. Daca aveti pareri sau sfaturi

Răspuns Câştigător
| StefanE2019 a răspuns:

Da, ar merita. Însă va mai dura mult până vei putea face profit mare din ea (precum Bitcoin).
Dacă vrei să mai încerci să faci un ban în plus, poți încerca platforme tip Pi Network pentru a mina (doar ca propunere zic)

4 răspunsuri:
| Whitesnake99 a răspuns:

E mai degraba o investitie buna pe termen lung. E prea mic inca pretul si prea mica popularitatea monedei ca sa faci trading cu ea. Daca vrei sa te imbogatesti de pe urma ei mai tine-o 5-10 ani.

| Florinn007 a răspuns:

Te invit sa discutam mai multe despre trading si cum se pot face bani din asta, la telefon 0765344869.

| djchinezu25 explică:

M-am lasat pagubas! happy