| VORTEX a întrebat:

ce parere aveti despre laptop-ul: http://www.emag.ro/.......PPZ0C.001 si inca o intrebare:Laptop-urile sunt durabile in timp?
cati ani am speranta sa imi functioneze acest laptop daca il iau nou?

1 răspuns:
| zbg090194 a răspuns:

Configuratia este destul de buna, avand in vedere pretul laptop-ului.
Iar in legatura cu durabilitatea..., depinde de tine. Daca ai grija de el, nu-l lovesti si il stergi tot timpul de praf; sau spre exemplu, poti cumpara o tastatura USB ca sa nu i-o uzezi pe a lui, ar fi ok.