| MHems a întrebat:

Ce preţ are un Nokia e5 în magazinele Vodafone, preţ fără abonament?

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Preţul acestui telefon este 169 € fără abonament (767lei aprox) : www.vodafone.ro/shop/nokia-e5.pr

8 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Nokia e5 pe siteul de la Vodafone am vazut ca e 59, 00 €.

| MHems explică (pentru VooDau):

Nu are cum să coste 270 de lei, am văzut pe mai multe site-uri că preţul era peste 700 lei. Dar nu ştiu cât costă la Vodafone. Nu are cum ca un telefon Bussnies să coste 60 €. Deci nu primeşti fundă... aştept alte răspunsuri mai bune ca al tău.

| VooDau a răspuns (pentru MHems):

Doamne ce prost sunt eu ti-am dat pretul cu abonament cred e 169, 00 € fara abonament uite linkul https://www.vodafone.ro/shop/nokia-e5.pr

| Seby90 a răspuns (pentru VooDau):

Lasa ma ca putea si ea / el sa caute... >.>.

| Seby90 a răspuns:

Daca intrai pe siteu de la Vodafone aflai...

| MHems explică (pentru Seby90):

Dacă te crezi aşa de deştept de ce nu intri tu să vezi că pe site afişează doar preţul cu abonament, şi eu vreau să aflu preţul fără abonament, aşteppt alte răspunsuri mai inteligente decâtrmii doi Einstein.

| Seby90 a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/shop/nokia-e5.pr
Scuza-ma dar esti pr...af. Asta sa nu te jignesc, dar stii unde bat.
Ai 2 preturi unul cu conectare si unul fara. Cel fara este de... Hai dai click sa vezi ce pr...af esti.
Invatati sa cautati in puii mei ca nu-i asa greu.

| Mirrre a răspuns:

Nokia E5 costa 59, 0. euro happy..la Vodafone!