| anonim_4396 a întrebat:

ce smartphone/telefon bun si la "moda" sa-mi iau cu un abonament de pana in 6-7 euro pe luna si cam undeva sa 300 lei pe langa abonament? ce imi recomandati!?

2 răspunsuri:
| GrizzlyRO a răspuns:

Nokia c5-03 e destul de bun si e cam 2 mil si ceva la aboanament happy Daca nu te grabesti, asteapta pana la vara pana se vor mai ieftini telefoanele astea smechere happy Si eu as vrea un Galaxy S2 da nu am bani acum de el happy pana la vara se vor ieftini aproape toate teleurile happy
Mult norocwinking

| RadioKiller a răspuns:

Eu am Samsung i5500 Galaxy 5, ti`l recomand si tie!