| alin724 a întrebat:

Buna, cine ar putea sa ma ajute repede cu un buton in javascript, la apasarea lui sa fie inlocuite imaginile dintr un div sub el cu un slideshow automat cu aceleasi imagini cu timp de tranzitie intre ele 3s? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Nu ma pricep in programare, scuze (=
Mai demult ma interesa sa "scriptez" servere de samp (PAWN Scripting) si cand nu stiam ceva cautam pe forumuri, cum sa fac comenzi, etc. Dar nu mi-a prea placut asadar m-am lasat. Insa poti cauta si tu ce ai nevoie pe forumuri pe net, aici pe tpu..nu prea cred ca gasesti tot timpul ce ai nevoie(nu vreau sa injosesc sub nici o forma acest site)