| alexprod a întrebat:

Cine m-ar putea ajuta să convertesc un pdf în word? Dar textul să fie editabil nu imagini.pls

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Oi vrea ca textu care e scris anapoda sa til refaca calumea nu exista si asa asa ceva. eu ti-am dat ce e ok si este testat acolo

| StefanKogut a răspuns:

Daca documentul pdf are text selectabil, atunci poti face select all, copy si paste intr-un nou document word. Daca nu e selectabil atunci foloseste LibreOffice, ai posibilitatea de a edita direct pdf-uri. Standardul pdf nu e reciproc in ce priveste conversia cu standardul doc, docx sau otd.