| Silvia_8056 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un raspuns, am windows 7 familial premium si as vrea sa schimb limba windowsului.Vistalizatorul care se gaseste pe internet nu functioneaza la instalare da eroare, spune ca versiunea mea de windows nu suporta acest program. Exista si alt programel in loc de vistalizator? sau alta solutie, varianta? Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| bogdan_7445 a răspuns:

Vezi la update uri ca ai pachete pentru orice limba vrei chiar si romana.