| anonim_4396 a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta sa imi instalez driver la placa de retea Broadcom bcm4401kql rd0302 p11 68908? Am driver-ul nu-ma nu reusesc sa il instalez.

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Uita-te aici unde este o problema cu driverul de sunet, la felul cum se instaleaza, asa trebuie sa faci si cu driverul tau, daca nu merge exact ca driverul de sunet, la ultimul pas trebuie sa ii dai tu calea spre driver.
Uita-te si iti dai seama imediat, asa se instaleaza majoritatea driverelor. Uite link:
http://www.byetsoft.eu/tutoriale/907/probleme-cu-driver-ul-de-sunet.html