| DarkShina5566 a întrebat:

Cum as putea bloca o persoana sa nu mai primesc mailuri de la ea? Ma streseaza de mai mult de un an si nu stiu ce sa fac. Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Pai tu la ce te referi la Yahoo sau la Facebook.
1.La Yahoo o stergi din lista pe persoana respectiva
2La facebook te duci pe pagina persoanei catre vrei sa o blochezi si acolo unde ai dat mai de mult ad fiends si acum e friends te duci pe ai si o sa iti apara mai Jos block sau ceva de genu. Funda?

| GigiManivela a răspuns:

Voi pe bune ca sunteti tampiti...a spus ea ceva ce facebook? vai de voi.

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Daca e pe facebook te duci la notificari si acolo la notificarea repectiva ai un "x" mic pe care dai block. Daca este pe messenger il stergi din lista

| CeltiCraiN2 a răspuns:

O persoana de pe facebook sau de pe messenger? Daca e pe messenger intri in lista de prieteni, gasesti persoana respectiva "dai click dreapta "pe acel prieten si da-i la "stealth settings " si dupa pe "Appear Permanently offline to... " Si de pe facebook, te duci pe pagina persoanei, vezi undeva in dreapta unde scrie "Prieteni" dai click si dupa pe ultima de jos " Sterge din lista de prieteni "
Sper ca te-am ajutat, o zi buna.

| ikEr98 a răspuns:

Daca e pe facebook te duci la notificari si acolo la notificarea repectiva ai un "x" mic pe care dai block. Daca este pe messenger il stergi din lista

| AnoOo a răspuns (pentru ikEr98):

Exista posibilitatea sa primesti mailuri si pe facebook :O :O :O

Deschizi un mail de la persoana respectiva si o sa iti apara un buton numit SPAM dai pe el si de acum incolo toate mailurile primite de la respectivul o sa iti intre in folderul SPAM nu in INBOX.