| Mirel1234 a întrebat:

Buna,cum conectez maneta de xbox 360 la laptop nu am adaptor wireles sau alt cablu pe windows 10? Nu as vrea sa cumpar ceva

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai nu ai cum sa o conectezi fara adaptor.

| Mirel1234 explică (pentru Wr3nch):

Ok, mersi asta e il vand mai pun diferenta si iau one si pe one merge am vazut pe Youtube

| Wr3nch a răspuns (pentru Mirel1234):

One merge pentru ca suporta si bluetooth dar sa fi atent cand daca il cumperi second sa aiba neaparat bluetooth. Daca nu iar iti va trebui adaptor dar il primesti gratis daca il cumperi nou.