| Roxxx9827 a întrebat:

Buna,cum fac ca pe Facebook,cand vine ziua mea, sa nu mi mai apăra câți ani împlinesc? sau daca pot sa schimb anul pentru a-mi arata vârsta reala

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu ai data nasterii reala. Click pe profilul tau-Despre-Informatii generale si de contact. te duci la anul nasterii, pui sageata pe anul nasterii-editeaza si acolo stergi ce ai si scrii ce vrei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu uita sa salvezi ce ai modificat.

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Scoti anul nasterii de la detaliile tale. Lasi doar ziua si luna.

| eodi a răspuns:

Acolo unde ai poza de fundal, in partea dreapta, deasupra butonului jurnal de activitati, este butonul: actualizeaza informatiile. Dai clik pe el, apoi la rubrica despre, unde scrie informatii generale si de contact, unde iti apare anul nasterii, selecteaza sa-l vezi doar tu. Astfel nu va mai fi vizibil pentru toata lumea si nu se va mai sti cati ani implinesti. O zi faina.

| Maria_Eliza_ a răspuns:

La incrput cand intrii pe Facebook acolo iti arata data nasterii....parola etc.iti scrii datele adevarate si pui anul 19. Nu stiu 1982..sau ceva si cand este ziua ta iti apare ca ai gen 30 ani asa nimeni nu va stii...