| natural a întrebat:

cum fac ca sa am si eu fotografia de la profil de la facebook mare.adica am vazut ca unii cand dau la profilul lor li se vede poza din stanga sus mare. cum fac? dau funga care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Daca ai Microsoft office, faci in felul urmator: deschizi poza pe care o vrei la profil cu Picture Manager, dai edit picture-resize, iar in prima casuta scrii 198. dai save as(ca sa nu o modifice si pe cea originala, ci doar sa faca o copie)si o denumesti in alt fel, salveaz-o pe desktop ca sa o gasesti mai usor. cand inchizi Picture manager, programul te va intreba daca vrei sa salvezi. dai nu si iesi. intri pe facebook, poze de profil, incarci poza si gata! astept funda! laughing

| Madalina285 a răspuns:

Pai,cand vrei sa-ti schimbi poza de profil,de duci la caea poza, dai click pe "Adauga ca fotografie de profil"... Apoi o sa-ti apara poza mare, unde va trebui s-o decupezi ca sa aiba marimea pe care ti-o doresti.Cam asta este tot. Sper ca m-am facut inteleasa! Succes!

| EuTeIubescBa a răspuns:

Poi acolo cand o pui la profil sti ca ti.o da sa o ddecupezi? o decupeti mai mare ( imi lunga, mai lata etc ) ma intelegi? :*