| dan1998 a întrebat:

Buna,cum fac cand descarc un joc sau o aplicatie(este vorba de telefonul cu android)sa nu mai fie descarcata in memoria telefonului ci sa fie descarcata pe cardul de memorie? Am inteles ca trebuie o aplicatie sau ceva special pentru asta, dar nu stiu ce.

1 răspuns:
| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa cauti pe net oneclickroot instalezi dar ai grija ca pierzi garantia telefonului in caz ca ai api descarci si link2sd din google play apoi intri in setari si dai sa instaleze pe card